اگر می خواهید در آزمون حقوقی ⏪رتبه ی برتر ⏩ شوید با دقت متن زیر را مطالعه کنید

✅✅اگر می خواهید در آزمون حقوقی ⏪رتبه ی برتر ⏩ شوید با دقت متن زیر را مطالعه کنید:

از بهترین اتفاقات زندگی من آشنا شدن با فایل های صوتی است که ذیلا توضیح می دهم. استادی که همیشه در ذهنم خواهد ماند.
فایل های صوتی که تمرین آنها کمک زیادی در کسب رتبه 1 نمود و همچنین در آزمون وکالت درس مدنی و تجارت را نمره ی 100 درصد کسب نمودم.
✅این فایل ها برای من بهترین نتیجه را حاصل نمود و بعد از آزمون دوستانی این تمرینات را انجام دادند و پیشرفت فوق العاده داشتند. استاد بزرگواری که تدریس می کنند مدرک دکتری را بهترین دانشگاه دنیا (هاروارد امریکا با معدل ممتاز) گذرانده و رضایت در انتشار فایل ها دارد.
توصیه من به دوستان عزیز این است که اگر درس مدنی در آزمون وکالت ضریب 3 دارد این فایل ها تاثیری چند برابر در قبولی ازمون دارد زیرا با رعایت این موارد می توانیم انتظار قبولی و رتبه ی برتر شدن را داشته باشیم بنابراین اگر چند ساعت برای این ها وقت بگذاریم حقیقتا چندماه از رقیبان خود جلوتر هستیم. سعی کنید تمام فایل ها را گوش کرده و عمل کنید اما در صورت کمبود وقت حتما حتما ضرورت دارد که
✅✅از فایل شماره 10 تا فایل 27 گوش کنید و ✅✅بعد از آن فایل شماره 62 تا 67 را گوش کنید. من نیز می دانم که ارزش زمان در شهریور و ماه های بعد از آن بسیار زیاد است و دقیقا به همین دلیل است که هرشب 30 دقیقه این فایل های صوتی را گوش می کردم و ◀️تا هفته ی آخر ازمون وکالت، تمرینات گفته شده را انجام می دادم. در این فایل روش هایی بیان می شود که می توانید به اهداف زیر برسید:
??راه افزایش توانایی مغز – تقویت حافظه – آرامش در زمان آزمون – افزایش پشتکار و تقویت اراده و بسیاری موارد دیگر که حقیقتا چندین صفحه برای توضیح مزایای آن کم است.

✅بیستون کندن فرهاد نه کاریست شگفت
شور شیرین به سر هر که فتد کوهکن است

موفق باشید?

اگر می خواهید در آزمون حقوقی ⏪رتبه ی برتر ⏩ شوید با دقت متن زیر را مطالعه کنید
Rate this post